مقایسه پرستو صالحی خواستگاری برنامه ازدواج

مقایسه: پرستو صالحی خواستگاری برنامه ازدواج همراه اخبار سینما

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ادامه تصویربرداری «آسمان هوای باران دارد» در لارستان

تصویربرداری ۹۰ درصد از مجموعه تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد» به کارگردانی شهرام شاه حسینی به آخر رسید.

ادامه تصویربرداری «آسمان هوای باران دارد» در لارستان

ادامه تصویربرداری «آسمان هوای باران دارد» در لارستان

عبارات مهم : آسمان

تصویربرداری ۹۰ درصد از مجموعه تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد» به کارگردانی شهرام شاه حسینی به آخر رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر ، به گفته مریم فاطمی مدیر تولید سریال «آسمان های باران دارد» تصویربرداری این مجموعه در حال انجام است و تا آخرهای اسفند به اتمام می رسد.

وی ادامه داد: هم اکنون گروه چند روزی است که در لوکیشن منزل شخصیت حمید پارسا (علی عمرانی) در منطقه لارستان پایتخت کشور عزیزمان ایران مشغول تصویربرداری هستند و تا ۲ روز آینده کار در این مکان ادامه خواهد داشت و بعد از آن جهت ضبط تصویرهای خارجی و بعد از آن به لوکیشن بیمارستان خواهیم رفت.

فاطمی با اشاره به این که تدوین همزمان به وسیله فرامرز هوتن در حال انجام هست، اظهار کرد: روزانه تقریبا همه بازیگران مهم برابر دوربین می روند و امیدواریم طبق برنامه کار تا پیش از آخر سال به اتمام برسد. مرجانه گلچین، فریبا کوثری، بابک کریمی، فریبا جدیکار، بهرنگ علوی، علی عمرانی و تیما پوررحمانی از بازیگرانی هستند که این روزها برابر دوربین می روند.

داستان این سریال قصه خانواده ای است که جهت ادامه تحصیل دختر بزرگ ارزش در مقطع دکترا راهی پایتخت کشور عزیزمان ایران می شوند ولی خواسته یا ناخواسته درگیر موضوعاتی می شوند که دستمایه قصه های این سریال هست.

عوامل تولید این سریال عبارتند از نویسنده احمد رفیع زاده، مدیر تولید مریم فاطمی، مدیر برنامه ریزی مهدی آقایی، دستیار اول کارگردان حسین خضوعی، مدیر تصویربرداری سجاد حیدری، طراح صحنه و لباس نازنین توسلی، مدیر صدابرداری یاسر رمضانی، طراح گریم میشا جودت، مدیر تدارکات علی قادری، منشی صحنه زهرا مهدوی، عکاس امید صالحی.

سریال «آسمان هوای باران دارد» به تهیه کنندگی امیر پوررحمانی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای در حال تولید است.

ادامه تصویربرداری «آسمان هوای باران دارد» در لارستان

واژه های کلیدی: آسمان | باران | سریال | علی عمرانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz