مقایسه پرستو صالحی خواستگاری برنامه ازدواج

مقایسه: پرستو صالحی خواستگاری برنامه ازدواج همراه اخبار سینما

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پاسخ لادن طباطبایی به ادعاهای همسر سابقش

به گزارش سرپوش، لادن طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به ادعاهای همسر سابقش در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: دوستان و همراهان مهربانم…

پاسخ لادن طباطبایی به ادعاهای همسر سابقش

پاسخ لادن طباطبایی به ادعاهای همسر سابقش

عبارات مهم : خاطرات

به گزارش سرپوش، لادن طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به ادعاهای همسر سابقش در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

دوستان و همراهان مهربانم…

زمان زخمهای روح آدم رو شفا میده… ولی جای زخمها تا ابد میمونه. سالها میگذره و تو ؛ مشقت ها، ناامیدی ها و دست و پا زدنهای سالها رو ته ذهنت جا می گذاری. روی سوخته های زندگیت، دوباره میسازی؛ از صفر و گاهی زیر صفر….

اوایل با هر سوالی و پرسشی پرتاب میشی وسط همون خاطرات نکبت بار و زجرآور، ولی با گذشت وقت ، اون خاطرات کم کمک به ته ذهنت میره. مخصوصا اگر مهاجرت کنی. اونوقت خاطرات خوب فقط یادت میاد. این خاصیت ذهن انسانه….

تا اینکه یکهو دستی میاد و از ته غبارآلود ذهنت، همه خاطرات دردآلود و سیاه رو بیرون میکشه و جلوی چشمت تکون میده… انگار همین دیروز بود… که من ضجه میزدم و خودم رو به در و دیوار میزدم و از فشار دروغ و تهمت و افترا به حال فوت می افتادم…

دوستان مهربانم… دست پر مهر و قلب رئوفتان را میبوسم.

مصاحبه جهت دار سایت میزان ؛ خبرگزاری قوه قضائیه رو بارها برایم دایرکت و منشن کردید. از من خواستید جواب بدم…. چه جوابی؟؟؟ هرکس حق دارد آنطور که صلاح میداند خود را مطرح کند.

یکی از خود مایه میگذارد ، یکی از دیگری…

به هرحال از کوزه همان برون تراود که در اوست.

این یک جوابیه نیست. اگر میخواستم جواب دهم ، کافی بود یک برگ تعهد محضری را که هنگام تحویل گرفتن سها ، پدرشان از من گرفته اند منتشر کنم. تعهدی که شرط آن خروج فوری من و سها از کشور و بازنگشتن ما ، و عدم درخواست نفقه طفل بابت گذشته و آینده بود.

چه بگویم که آبروی دخترم نرود؟ آبروی من اگر با چنین حرفهایی رفتنی ست؛ همان بهتر که برود… ولی حتی پدری که طی دو سال گذشته حاضر نشده تصویر و خبری از دختر خود دریافت کند، باید آبرویش حفظ شود.

پاسخ لادن طباطبایی به ادعاهای همسر سابقش

این عنوان فقط به من تاکید کرد که از چه جهنمی گذشتم و از چه گردابی دخترم را نجات دادم. یادم آورد که زیاد شکرگزار درگاه خدا باشم؛ که اگر مانده بودم خودم اکنون زیر خاک و دخترم دست و پا بسته در آسایشگاه بود.

باقی همه حرف اضافه هست. واقعیت را هر روز میبینم و با یارانم به اشتراک می گذارم. خداوند همه ارواح پریشان را آرامش دهد. آمین

روز جمعه بیست وششم ژانویه در دانشگاه یو سی ارواین از ساعت هفت تا نه شب ، یکی از سخنرانان خواهم بود و از ناگفته ها خواهم گفت. به حرمت همه زنان زجر کشیده میهنم عنوان صحبت ام ” نه به سواستفاده معنوی از زنان ” خواهد بود. باشد که روزی روح و روان زنان در همه جای دنیا در آرامش باشد.

واژه های کلیدی: خاطرات | لادن طباطبایی | طباطبایی بازیگر | اخبار فرهنگی و هنری

پاسخ لادن طباطبایی به ادعاهای همسر سابقش

پاسخ لادن طباطبایی به ادعاهای همسر سابقش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz