مقایسه پرستو صالحی خواستگاری برنامه ازدواج

مقایسه: پرستو صالحی خواستگاری برنامه ازدواج همراه اخبار سینما

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات می‌گویند ۱۵ میلیون بده و به آمریکا برو!

عضو تیم ملی تیروکمان در رشته کامپوند گفت: با وجود این که در رکوردگیری تیم ملی نفر اول بودم، ولی به خاطر این که نتوانستم جهت اعزام به مسابقه های قهرمانی دنیا ۱۵

می‌گویند ۱۵ میلیون بده و به آمریکا برو!

می گویند ۱۵ میلیون بده و به آمریکا برو!

عبارات مهم : میلیون

عضو تیم ملی تیروکمان در رشته کامپوند گفت: با وجود این که در رکوردگیری تیم ملی نفر اول بودم، ولی به خاطر این که نتوانستم جهت اعزام به مسابقه های قهرمانی دنیا ۱۵ میلیون تومان پرداخت کنم، به آمریکا اعزام نشدم.

مجید کیانزاد در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: هر چند می دانم انتقاد از فدراسیون تیروکمان در شرایط کنونی تبعات زیادی جهت من خواهد داشت و احتمال دارد از تیروکمان کنار گذاشته شوم، ولی به خاطر دفاع از حق خود، دیگر حاضر به سکوت نیستم.

وی افزود: در انتخابی تیم ملی داخل سالن که چند ماه پیش برگزار شد، ۳ نفر از کمانداران از جمله؛ نیما محبوبی، امیر کاظم پور و خود من که در رکوردگیرهای متعدد بالاترین رکورد را به ثبت رساندیم، به تیم ملی دعوت شدیم و قرار بود جزء نفرات اعزامی به مسابقه های قهرمانی دنیا آمریکا در رشته کامپوند باشیم ولی مدیر تیم های ملی گفت؛ فعلا پول نداریم که اردو تشکیل دهیم و تیم را به آمریکا اعزام کنیم اگر می خواهی در مسابقه های قهرمانی دنیا آمریکا شرکت کنی باید ۱۵ میلیون تومان پرداخت کنی تا شرایط اعزامت به آمریکا فراهم شود.

می‌گویند ۱۵ میلیون بده و به آمریکا برو!

عضو تیم ملی کامپوند گفت: چون متاسفانه چنین پولی را نداشتم که پرداخت کنم اسمم از سوی فدراسیون در سایت مسابقه های قید نشده بود و متوجه شدم که به جای من و کاظم پور که نتوانستیم هزینه سفر را تامین کنیم، اسم نیما محبوبی، مجید قیدی و اسماعیل عبادی به عنوان نفرات تیم ملی کامپوند در سایت مسابقه های قرار گرفته هست. هر چند متوجه شدم که این نفرات هم هزینه سفر خود را که همان مبلغ ۱۵ میلیون تومان بود، به فدراسیون پرداخت کردند تا در قالب تیم ملی در مسابقه های جهانی آمریکا شرکت کنند.

وی ادامه داد: بعد از این که متوجه شدم اسم امیر کاظم پور نیز در سایت مسابقه های ثبت شده است هست، با نجاری مدیر تیم های تیروکمان تماس گرفتم و گفتم چطور اسم وی نیز در سایت مسابقه های هست، ولی اسم من که نفر اول در رکوردگیری کامپوند بودم، نیست. او هم به من اعلام کرد اگر بتوانی ۱۵ میلیون تومان فراهم کنی مشکلی جهت اعزام نخواهی داشت. متاسفانه با وجود این که از طریق اسپانسر این هزینه را تامین کردم، ولی چون در مقطع زمانی اعلام شده است نتوانستم پول را فراهم کنم، امکان شرکت در مسابقه های را نداشتم. جهت من جای تعجب است که آیا جهت چنین اعزام هایی کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان هیچ پولی را در اختیار فدراسیون قرار نمی دهد که فدراسیون کمانداران را مجبور به پرداخت هزینه سفر خود می کند.

عضو تیم ملی تیروکمان در رشته کامپوند گفت: با وجود این که در رکوردگیری تیم ملی نفر اول بودم، ولی به خاطر این که نتوانستم جهت اعزام به مسابقه های قهرمانی دنیا ۱۵

کیانزاد تصریح کرد: سال گذشته نیز که قصد شرکت در مسابقه های جام جهانی داخل سالن را داشتم، دو مرحله از این مسابقه های را که در مراکش و تایلند برگزار شد در قالب تیم ملی شرکت کردم و توانستم رنکینگ ششم دنیا را کسب کنم، ولی جهت حضور در مرحله چهارم این مسابقه ها در آمریکا، فدراسیون به من گفت باید ۱۲ میلیون تومان پرداخت کنی تا عازم آمریکا شوی. متاسفانه با هزار بدبختی این پول را تامین کردم و هنوز هم این بدهی تمام نشده است.

عضو تیم ملی کامپوند افزود: یک تیرانداز هنگامی که وارد تیم ملی می شود روزی ۸ ساعت باید در اردوی تیم ملی باشد و دیگر وقت کافی جهت کار کردن و تامین هزینه های خود نیست. نزدیک به ۶ سال است که عضو تیم ملی هستم، متاسفانه فقط ۴ ماه حقوق به مبلغ ۳۰۰ هزار تومان آن هم با کسر مالیات از آن دریافت کردم. آیا واقعا وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک جهت اردونشینان حقوقی در نظر نمی گیرد و اگر حقوق پرداخت می شود، کجا هزینه می شود.

وی با بیان این که مسئولین تیروکمان رکورد کمانداران را دست کاری می کنند، گفت: متاسفانه در اعزام ها کسانی که صلاحیت اعزام به تورنمنت های مهم را دارند، اعزام نمی شوند و بعضی از مسوولین تیروکمان با دست کاری رکوردها کسانی را معمولا به مسابقه های اعزام می کنند که به سلیقه خود گزینش شدند. به عنوان مثال در مسابقه های قهرمانی دنیا ترکیه با وجود این که طاهری در رکوردگیری کامپوند جز عالی ترین ها بود، ولی اسمش از لیست نفرات اعزامی از بین بردن شده است بود که با شکایت کمانداران اصفهان و نامه نگاری که رییس هیات اصفهان به رییس فدراسیون تیروکمان انجام داد، در نهایت شجاعی با بررسی رکوردها خواستار اعزام طاهری به مسابقه های قهرمانی دنیا ترکیه شد که او نیز توانست به مدال برنز این مسابقه ها دست پیدا کند.

می‌گویند ۱۵ میلیون بده و به آمریکا برو!

کیانزاد اضافه کرد: جهت پرداخت بدهی که به مسابقه های جام جهانی آمریکا داشتم، مجبورم با اسنپ کار کنم تا بدهی خود را پرداخت کنم. من با وجود این که ورودی تیم ملی را کسب کردم، رکوردهای نفر اول رشته کامپوند را دارم، آیا باید بلاتکلیف باشم که الان عضو تیم تیروکمان هستم یا خیر؟ واقعا اگر کسی بخواهد به صورت حرفه ای تیر بزند امکان کار کردن به صورت تمام وقت را ندارد. یا باید از تیروکمان دست بکشم یا این که به دنبال درآمدزایی باشم.

عضو تیم ملی تیروکمان در آخر تاکید کرد: ۲ سال است که جهت حضور در مرحله چهارم داخل سالن جام دنیا آمریکا و قهرمانی دنیا آمریکا تلاش می کنم و تمام وقت و هزینه خود را صرف آماده سازی خود جهت حضور هر چه قویتر این تورنمنت کرده بودم تا به نتیجه های خوبی دست پیدا کنم که متاسفانه به خاطر ۱۵ میلیون تومان از دست دادم.

عضو تیم ملی تیروکمان در رشته کامپوند گفت: با وجود این که در رکوردگیری تیم ملی نفر اول بودم، ولی به خاطر این که نتوانستم جهت اعزام به مسابقه های قهرمانی دنیا ۱۵

واژه های کلیدی: میلیون | آمریکا | مسابقه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz